חזרה לעמוד מאמרים

5 היתרונות שתמצאו במכונת קפה טוחנת של יורה

אין כמו לפתוח את הבוקר עם קפה משובח וטעים, במיוחד כשהוא טרי. למעדיפים טריות ואיכות, רק מכונת קפה טוחנת מצליחה להשיג את הארומה המבוקשת, המענגת את בלוטות הטעם. מבין שלל הדגמים, בולט לטובה המותג Jura. למותג מגוון מכונות המיוצרות בקפידה ובתשומת לב לכל הפרטים הקטנים, החל במטחנה וכלה ביחידת החליטה ובמנגנון הפעולה. וכעת, בלי שהיות נוספות, אלו 5 יתרונות שתמצאו במכונת קפה טוחנת של יורה:יחידות חליטה יעילה, במכונה סופר-קומפקטית

מכונה איכותית שגם יודעת לטחון וגם יודעת לחלוט קפה טרי, והיא מופת של תכנון הנדסי מדויק. לא רק שכל החלקים הקטנים משתלבים ופועלים בתיאום מושלם, הכל גם מגיע באריזה קומפקטית להפליא. איך משיגים זאת? מכונת קפה טוחנת פולים כוללת יחידה לחליטת הקפה שעוצבה בצורה מהפכנית. אותה יחידה מתוכננת כך שהיא מצטיינת במידותיה הקטנות באופן חסר תקדים. מלבד הגודל האידיאלי של המכונות, הן יודעות להכין קפה משובח באיכות בלתי מתפשרת, כמו גדולות.פשטות הפעלה שאין שנייה לה

נדמה כי מכונות קפה טוחנות מסוג משובח צריכות להיות מאוד מסובכת ומורכבת להפעלה. אך המכונות של יורה מצטיינות לא רק בעיצוב נעים לעין אלא גם בפשטות הפעלה יוצאת מגדר הרגיל. הן מכונות הקפה הביתיות של המותג והן המכונות המיוחדות למשרדים, מתוכננות כך שלא צריך יותר מלחיצה פשוטה, בדרך לקפה טחון וחלוט, המעורר את החושים.

הציבור התרגל להניח שאפשר לשתות את הקפה המשובח ביותר רק בבתי הקפה המחזיקים במכונות מקצועיות. שם, כך נהגנו לחשוב, קיימות המכונות הגדולות והמפנקות ביותר. אבל לאחר שטועמים מהקפה שמכונת Jura אמיתית יודעת לייצר, מבינים שגם בבית אפשר לטחון את הקפה הכי משובח, הכי טרי והכי טעים. מכונת קפה ביתית טוחנת מעניקה לכל אחד מפולי הקפה טיפול מסור במיוחד, והטחינה המושלמת מאפשרת להשיג את מיצוי הטעמים המקסימלי. נדגיש כי הטחינה המושלמת זמינה גם במכונות הגדולות יותר (משרדיות) אך גם במכונות הקומפקטיות, שהן בהגדרה – ביתיות.

ליורה מגוון מרשים של מכונות להכנת משקאות קפה מפנקים ומשובחים. המכונות המתקדמות ביותר מאפשרות הכנה פשוטה ומהירה, ומבחר של טעמי קפה. כעת, כל מי שאוהב את הקפה שלו לוהט ומרענן, יכול לבחור את הסוג האהוב עליו בזמן המועדף עליו. במכונה, הכוללת יחידת חליטה מקצועית, אפשר להכין אספרסו נפלא ולאטה עשיר בטעם.

מותג יורה מצטיין בדיוק פונקציונלי, והיוצרים שלו הקדישו גם מחשבה לפעולה חסכונית ומשתלמת. המכונות החדישות מצוידות באפשרות להפעלה יעילה מבחינה אנרגטית. בחברה, קוראים לזה “Zero-Energy”. זהו ללא ספק היבט מהפכני ולא פחות חשוב מכך – ירוק.