אודותינו

אנו מייבאים ומשווקים את מכונות הקפה של JURA החל משנת 2001. מאז ועד היום הצטרפו ללקוחותינו חוג נבחר של חברות, משרדים ולקוחות פרטיים, אשר זוכים ליהנות מקפה איכותי ומפנק,וכן משירות איכותי לשביעות רצונם המלאה.

חברת י. פפר בע”מ הינה הנציגה הרשמית והבלעדית של חברת JURA השוויצרית בישראל, והיא משווקת את מכונות קפה של JURA באופן ישיר וכן באמצעות משווקים מורשים.

אנו חברה משפחתית מן הוותיקות בארץ בתחום ייבוא, שיווק ובמתן שירות בתחום הציוד לתעשיית האפייה. בין היתר אנו מייבאים את תנורי UNOX, את המיקסרים של PIERTOBERTO, וציוד נוסף לאפייה תעשייתית של חברות אירופאיות מובילות.

אודות JURA

חברת JURA השוויצרית ניצבת בחזית הפיתוחים הטכנולוגיים של מכונות הקפה האוטומטיות לבית, למשרד ולשירותי מזון מזה כ- 30 שנה.
מצוידת בניסיון ובידע הרב שצברה בפיתוח ובייצור מכונות קפה, מציעה JURA מגוון רחב של מכונות קפה באיכות בלתי מתפשרת ובמטרה אחת: להכין את ספל הקפה הטוב ביותר בהתאם לטעמו ולהעדפותיו של הלקוח האינדיבידואלי.

מכונות הקפה של JURA אינן רק שיא הטכנולוגיה והאיכות; הן מעוצבות לעילא ומהוות אובייקט עיצובי נחשק בפני עצמו, המשדרג את החלל שבו הן מוצבות.
מדי שנה זוכה JURA בפרסים בינלאומיים בתחומי הצרכנות והעיצוב הודות לידידותיות לסביבה, לנוחות השימוש ולאמינות של מכונות הקפה מתוצרתה.

מכונות קפה JURA מיוצרות בשוויץ.