[X]
סל הקניות שלך ריק כרגע.

מכונות קפה ביתיות

הקפה מלווה את האדם מזה מאות שנים והאגדה מספרת כי במאה ה-15 נמזגה בתימן כוס הקפה הראשונה. מאז, ועד היום, מים רותחים רבים זרמו בין פולי קפה קלויים, וההתפתחות בענף נמצאת כל הזמן בתנופה. בשנים האחרונות, תודות לקדמה הטכנולוגית ולקפיצת המדרגה בעולם הקפה (גם מבחינת מודעות לאיכות בקרב הצרכנים), ישראלים רבים נהנים בביתם ו/או במשרדם משירותיה של מכונת קפה ביתית.

חשוב להדגיש, קפה הוא ענף אשר משלב מסורת לצד חדשנות. אי לכך, מכונת קפה ביתיות מבקשות לא רק להקל עלינו את מלאכת הכנת הקפה המושלם, אלא גם מחפשות להתכתב עם הטעם המקורי והאותנטי ביותר של הזהב החום הארומטי.

מכונת קפה ביתית, הקסם נכנס אליכם הביתה

החידושים הטכנולוגיים בענף הקפה מציגים עליית מדרגה של ממש בעיקר מבחינת מכונת קפה אוטומטית. מדובר במכונה אוטומטית אשר מסוגלות להכין כוס קפה משובחת בלחיצת כפתור, ללא כל התעסקות נוספת. כן, הפוך או אספרסו בדיוק כמו בבית הקפה השכונתי, במרחק נגיעה ומבלי לצאת מהבית. קסמה של מכונת קפה ביתית אוטומטית טמון בכך שהן מצד אחד פשוטות וידידותיות למשתמש, ומצד שני נהנות מרמה גבוהה ביותר של מוצר סופי.

בגזרת מכונת קפה אוטומתית ישנם כמובן דגמים וסוגים. לדוגמה, ישנן מכונתאשר מפיקות אספרסו בלבד כאשר את החלב יש להוסיף בנפרד, וישנם דגמים אשר מבצעים את מלוא התהליך מתחילתו ועד סופו. כמו כן, יש מכונת קפה ביתית אשר השימוש בהן מגביל את הצרכן לקפסולות ייעודיות, ואחרות פועלות על פולים קלויים טריים (בתערובות מתחלפות לפי בחירה). במילים פשוטות, ההבדלים בין מכונת הקפה האוטומטית הם רבים והדוגמאות שהוצגו לעיל תשמשנה אותנו כאן רק בתור מעט המחזיק את המרובה. במידה ואתם מעוניינים לרכוש מכונת קפה מקצועית, מומלץ להכיר את מלוא הפרמטרים אודות המכשירים השונים ותכונותיהם.

מכונת קפה ביתית מבית יורה

מכונת קפה של יורה (Jura) מציבות מזה כ-30 שנה סטנדרט בלתי מתפשר בעולם הקפה. ואכן, לא בכדי, יורה מייצרת מכונות קפה ביתיות אשר זכו לכינוי המחייב – “הרולקס של מכונת הקפה”. זהו מותג שוויצרי בינלאומי המשווק מכונת קפה אוטומטית לחלוטין והחברה נחשבת לחלוצה בתחום. מאז אמצע שנות ה-80, יורה מצליחה פעם אחר פעם לשבור את הגבולות המוכרים עם עיצובים חדשניים, איכות ללא פשרות, אפליקציות מתקדמות, מנגנוני וויסות אוטומטיים ועוד.

מכונת קפה אוטומטית של יורה מסוגלת להפיק כוסות קפה מכל הסוגים (אספרסו, מקיאטו, קפוצ’ינו, לאטה מקיאטו ועוד), והכל בלחיצת כפתור בלבד. כמו כן, אלו מכונות קפה ביתיות אשר פועלות על פולים קלויים טריים כאשר הטחינה מתבצעת בכל מזיגה ומזיגה. לכן, הצרכן נהנה מאפקט של טריות מקסימאלית ואיננו מוגבל עם קפסולות למכונת קפה. חלק מן הדגמים של יורה בנויים עם שתי מטחנות נפרדות אשר מאפשרות גם יצירת בלנדים בהתאמה אישית. בגזרת העיצוב, יורה מובילה את הענף עם דגמים אשר זכו בפרסים היוקרתיים ביותר ונחשבים לכשעצמם כפריט מרהיב בכל חלל בבית. תחזוקת המכונה ידידותית למשתמש בזכות מנגנוני שטיפה עצמאיים, פילטר מתקדם אשר מסייע בהתמודדות עם אבנית, פונקציה אוטומטית לניקוי מערכת החליטה ועוד.

מכונת קפוצ’ינו ביתית וקומפקטית

מכונת קפה ביתית אוטומטית עם מטחנה אינטגרלית בסטנדרטים שוויצריים. יורה קפה גאה להציג את מכונת הקפה הביתית, הקומפקטית ביותר בעולם בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

עם מכונת הקפה הביתית האוטומטית שלנו תוכל ליהנות בביתך מקפה משובח ומפנק בתחזוקה מינימלית, באוטומצייה מלאה ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.

מכונת קפה ביתית צריכה להיות נוחה לשימוש ובטיחותית, שכן הבית הוא המקום הקדוש של כולנו. מכונת קפה הביתית של יורה מספקת את הסחורה בכל הקשור לנוחות, שימושיות ובטיחות. יורה יודעת לעשות מכונת קפה לבית בדיוק כמו שהיא יודעת לעשות קפה טוב.

אל תתפשרו! קנו מכונת קפה של יורה לבית לנוחות ובטיחות מירבית!

פולי קפה