חזרה לעמוד מאמרים

מכונת קפה טוחנת פולים אל מול מכונת קפה קפסולות

אין כמו ריחות קפה משגעים, שמציפים את הבית בשעות הבוקר. אם ביום-יום אתם נוהגים להוציא לא מעט כסף על קפה איכותי באחד מבתי הקפה השכונתיים, מדוע שלא תרכשו לעצמכם מכונת קפה ביתית? תוכלו למצוא כיום מבחר עצום של דגמים מאיכות גבוהה שבעזרתם אפשר להכין את ספל הקפה המושלם.

מדוע כדאי לכם לרכוש מכונת קפה הכוללת מטחנה ולא מכונת קפה עם קפסולות?

הנה כמה סיבות:

הזדמנות ליהנות מפולי קפה איכותיים מאוד

אם ברשותכם מטחנת קפה תוכלו ליהנות מפולי קפה איכותיים מאוד. פולי הקפה בטעמם המקורי הופכים כל כוס קפה למוצלחת הרבה יותר, דבר שהוא משמעותי מאוד עבור חובבי הקפה (או – המכורים לקפה). קפה של מכונת קפה ביתית שטוחנת פולי קפה, שונה בטעמו מקפה ממכונת קפסולות.

הוא אמיתי יותר בטעמיו וחזק ומורגש יותר.

אפשרות להזמין פולי קפה מיוחדים בטעמים שונים

אם יש לכם מכונת קפה טוחנת, תוכלו להזמין פולי קפה מיוחדים בטעמים שונים. אין סיבה להסתפק בטעם אחד; אתם תגלו שיש מבחר של אפשרויות נהדרות, ההופכות את הקפה שלכם למוצלח ולטעים יותר.

קפה אותנטי ממדינות רבות

כיום ניתן להזמין מחו”ל פולי קפה הגדלים במדינות שונות מעבר לים. גם כאן מדובר באיכות גבוהה מאוד של קפה ובטעמים שאין כמותם. קפה מהודו, מברזיל, מאתיופיה או מכל מקום אחר, דמיינו לעצמכם עולם שכולו קפה, עולם שבו האפשרויות הן בלתי מוגבלות.

מחיר נוח יותר

בל נשכח גם את עניין המחיר. מכונת קפה ביתית עם קפסולות תחייב אתכם להוצאות כספיות רבות יותר. עליכם לשלם על הקפסולות הנדרשות, מה שמצטבר בסופו של דבר ללא מעט כסף. אם חשוב לכם גם החיסכון ולא רק הטעם, מכונת קפה שטוחנת היא הפתרון המושלם עבורכם.

הכנת קפה מסוגים שונים

אוהבים לשתות “הפוך” בדיוק כמו בבית קפה הקבוע שלכם? מעדיפים אולי אספרסו חזק? עם מכונה ביתית טוחנת תוכלו להכין קפה מסוגים שונים, עם ארומה שאין כמותה. ההכנה פשוטה, מהירה וקלה ולא מצריכה מכם מיומנות מיוחדת או ניסיון של שנים בהכנת קפה. ככה תוכלו ליהנות מקפה איכותי בבית ולהתחיל את היום שלכם באנרגיות חיוביות.