| חדש חדש! מכונות מחודשות במחירים מוזלים! לחץ כאן! | בקרוב מאוד נציג דגם חדש! ENA4!

[X]
סל הקניות שלך ריק כרגע.

מכונות קפה ביתיות מומלצות של Jura

כבר כמה שנים טובות שטרנד מכונות הקפה משנה אותנו – בין אם מדובר בצורה בה אנו צורכים ורוכשים קפה, בצורה בה אנו מתייחסים לקפה, או בסדר היום ואורח החיים שלנו. בשנים האחרונות, בעקבות ירידת המחירים, ההתפתחות הטכנולוגית, והמודעות הגוברת לאיכות הקפה, ניתן לראות מכונת קפה ביתית טוחנת ביותר ויותר בתים ישראליים.

מבין החברות המייצרות מכונות קפה ביתיות, בולטת חברת Jura – מותג שוויצרי בין לאומי, הפועל כ-30 שנה בתחום. אז מה עלינו לדעת על מכונות קפה, בכדי שנוכל לקנות מכונת קפה ביתית מומלצת המתאימה ביותר עבורנו ועבור אורך החיים שאנו שואפים אליו? אנו כבר יודעים כי מכונת קפה איכותית היא השקעה לטווח ארוך – אנחנו צריכים את הקפה שלנו בבוקר… אז נותר לנו רק לבחור את מכונת הקפה המושלמת בשבילנו.

לפניכם שלוש מכונות קפה ביתיות מומלצות מבית Jura כל אחת מהן עונה על צרכים שונים ושאיפות שונות. נותר לכם רק לבחור את המכונה שהכי מתאימה ומדברת אליכם, ותוכלו לפתוח במסע לקראת חווית הקפה הביתי המושלמת. בהצלחה!

 

מכונת קפה 7-A

מכונת הקפה הזו נבנתה לצורך גיוון, איכות, ואסתטיקה בלתי מתפשרת. אנחנו יודעים שאתם אנשים עסוקים כך שהקפה המשובח מופק בתהליך המיצוי בפעימה (P.E.P.®) שמקצר את זמן ההכנה. מקיאטו לאטה, קפוצ’ינו, חלב מוקצף, אספרסו – A7 תספק לכם את הטעם הנפלא שהוא סימן ההיכר של Jura, בכל לגימה. הדבר היחיד שמפריד בינכם ובין ניחוח הקפה המושלם, הוא לחיצת כפתור אחת.

ה-AV פועלת על פולי קפה טריים. מטחנת ה- AromaG3 המשוכללת, מספקת מספר רמות פעילות, לטחינה אופטימלית ומהירה.

 

A-1 – מכונת קפה

במה שקשור למכונת קפה, רבים יעדיפו את הדגם הקטן יותר. למרות קוטנה, עיצוב ה A-1 נועד לשדר יוקרה ועוצמה לכל חלל בו תניחו אותה. המטחנה המיוחדת Aroma, בשילוב עם יחידת החליטה Micro, נועדות לספק לכם את כוס האספרסו המושלמת לפתוח עמה את הבוקר, בכל מצב.

העיצוב והגימור המוקפדים של הA-1  נועדו להביא את אירופה הקלאסית ישר אל פינת המטבח שלכם. הטעם העשיר של האספרסו נועד בכדי לקחת אתכם לאיטליה לכמה דקות מדי בוקר. לעבור למקום של רוגע והשראה שכולנו צריכים כל כך.

 

ENA Micro 90 One Touch – מכונת קפה קומפקטית

ENA Micro 90  מובילה בשוק מכונות הקפוצ’ינו האולטרה-קטנות. זוהי מכונת קפה טוחנת מומלצת, הבנויה לספק לכם כוס קפוצ’ינו מושלמת, מפנקת ועשירה, בלחיצת כפתור אחת. אם אתם לא יכולים בלי הניחוח המשכר והממכר של הקפוצ’ינו האמתי, תמצאו כי מכונת הקפה הזו היא הבריסטה הפרטית שלכם, מדי בוקר בבוקרו.

מכונות קפה ביתיות מומלצות

תכנון נכון צריך קפה איכותי – יורה קפה

פולי קפה