חזרה לעמוד מאמרים

איך לבחור מכונת קפה למשרד

איך לבחור מכונת קפה למשרד?

הימים בהם היו מכינים את הקפה במשרד באמצעות שקיקי קפה טחון וקומקום, חולפים במהירות ומתחלפים במכונות קפה שכיום ניתן למצוא במשרדים רבים. מכונות אלו מעניקות קשת רחבה של יתרונות, ובראשם העלאת שביעות הרצון של העובדים, המנהלים, הלקוחות והמבקרים שנהנים ממגוון משקאות קפה משובחים, המוכנים במהירות ואף לפי העדפות אישיות. יחד עם זאת, לא מעטים מקרב בעלי המשרדים אינם בקיאים בתחום ומתלבטים איך לבחור מכונת קפה למשרד שתיתן מענה לצרכים האמיתיים שלו על הצד הטוב והחלק ביותר. לנוחיותכם, מובאים מספר טיפים חשובים בנושא.

פרמטרים לבחירת מכונת קפה למשרד

כמו בכל רכישה של ציוד, ריהוט ופריטים לעסק, גם כאן כדאי להכיר קצת את התחום מראש ובמידת הצורך להסתייע בייעוץ מקצועי של נציגי חברתנו. בתור התחלה, הבינו כמה אנשים אמורה המכונה לשרת ביום, כלומר מהי כמות ספלי הקפה או האספרסו היומית הממוצעת שאתם צופים. זאת מאחר שישנו הבדל בין מכונה המתאימה למשרד קטן הפיקה עשרות בודדות של כוסות ביום, לבין מכונה שאמורה לשרת הרבה יותר משתמשים.

דבר נוסף שחשוב לבחון אותו הוא את העדפות שתיית הקפה של העובדים, שכן כיום מכונות קפה למשרד יכולות להכין מגוון משקאות כגון באספרסו, קפוצ’ינו, מקיאטו, לאטה מקיאטו ועוד. במידה ומדובר במשרד קטן יחסית בצעו סקר מהיר בין העובדים לגבי העדפותיהם האישיות וחפשו מכונה שיכולה לקלוע לכלל הטעמים. במידה ומדובר במשרד גדול השתדלו לכוון אל המכנה המשותף הרחב והפופולארי ביותר של העדפות הקפה.

נקודה משמעותית נוספת היא היותה של המכונה חצי אוטומאטית או אוטומטית לגמרי. במרבית המקרים, הבחירה הנכונה והמועדפת של בעלי משרדים היא במכונות אוטומאטיות. זאת מכיוון שמכונות אלו מקטינות למינימום את ההתעסקות בהכנת הקפה, אינן מצריכות ידע מיוחד, מרבית הפעולות מסתיימות בלחיצת כפתור אחת, וכך המכונה משרתת בקלות ובמהירות עובדים, לקוחות ומבקרים – בלי לבזבז זמן מיותר. מעבר לכך, כדאי שלמכונה יהיו תוכניות ניקוי אוטומטיות ויעילות, אשר גם הן מפחיתות למינימום את ההתעסקות בנושא.

כדאי להכיר את מכונות הקפה של JURA

מכונות הקפה של חברת JURA השוויצרית, אותן חברתנו מייבאת ומשווקת באופן בלעדי בארץ, מספקות מענה מושלם לכל הפרמטרים הללו ונוספים. מדובר במכונות קפה אוטומטית המפיקות משקאות משובחים מכל סוג בלחיצת כפתור, אשר אחד מיתרונותיהן הגדולים הוא טחינת הפולים, כך שאין צורך בקניה של קפסולות ייעודיות. כמו כן, המכונות בעלות פילטר מתקדם נגד אבנית, מנגנון ניקוי למערכת החליטה, מערכות לשטיפה עצמית ועוד. כל זאת ביחד עם סגנון עיצוב מודרני, עכשווי ויפהפה, המשדרג כל חלל משרדי בו המכונה ניצבת.

לפרטים נוספים בנושא, הכוונה מקצועית וייעוץ לגבי איך לבחור מכונת קפה למשרד, אנו מזמינים אתכם לפנות אל נציגי חברת י. פפר בע”מ בטלפון 073-7599-417.