| חדש חדש! מכונות מחודשות במחירים מוזלים! לחץ כאן! |  הדגם החדש ENA 4 נחת אצלנו! |

[X]
סל הקניות שלך ריק כרגע.

מכונות קפה למשרד

מחפש/ת מכונות קפה למשרד? מגוון מכונות קפה אוטומטיות משרדיות להגשמת חלומותיו של כל חובב קפה. מכונות עם מטחנת פולי קפה מובנית בסטנדרטים שוויצרים. קפה לעסקים עם רף חדש  בניקיון תחזוקה וביצועים.

תרבות הקפה הישראלית עברה בשנים האחרונות מהפכה של ממש. העם היושב בציון, אשר במשך שנים היה מכור לקפה נמס או קפה שחור, הפך זה מכבר לקהילה של “פיינשמייקרים” מדופלמים אשר אינם מוכנים להתפשר על פחות מאספרסו או קפוצ’ינו. למעשה, כמעט כל אחד מאיתנו כבר יודע בדיוק איך הוא אוהב את הקפה שלו (קצר, ארוך, חלש, חזק, רותח, עם קצף, בלי קצף, מתוק, מר, ארומטי, שטוח וכו’). בנוסף, מעסיקים רבים השכילו זה מכבר לשדרג את איכות החיים בסביבת העבודה עם מכונות קפה למשרד.

היתרונות אשר גלומים במכונות קפה אוטומטיות למשרד?

ישנם דגמים רבים של מכונות קפה למשרד אשר מספקים תמורה נהדרת לכל הבאים בשעריו של העסק (החל מהעובדים, דרך המעסיק, וכלה בלקוחות והאורחים). ואכן, מכונת קפה מקצועית הופכת אט אט לפריט חובה בכל משרד בישראל. אולם, אליה וקוץ בה. בעלי עסקים רבים אשר מחפשים לעצמם מכונת קפה אוטומטיתנתקלים באתגרים לא פשוטים אשר פוגעים בחוויה. למשל, תלות בקפסולות למכונת קפה (המייקרות מאד את המוצר ברמה החודשית והשנתית), תחזוקה שוטפת ותקלות, נגישות רבה של עובדים למכונה השוחקת את המכשיר ועוד.

במידה וגם אתם מתעניינים ברכישת מכונת קפה למשרד, אבל מתלבטים באיזה דגם לבחור, כדאי שתחשבו על מכונות קפה אוטומטיות. קרי, מכונות קפה אשר מסוגלות לייצר כוס קפה בלחיצת כפתור וללא כל מאמץ נוסף. מכונות קפה אלה מספקות לכם מצד אחד את התענוג של כוס קפה ארומטית ומשובחת, ומצד שני חוסכות התעסקות מיותרת עם המכונה (וכאשר המכשיר משמש עובדים ולקוחות רבים, הדברים נאמרים ביתר שאת).

מבחינת מכונות קפה למשרד בכלל, ומכונות אוטומטיות בפרט, לא מדובר בזן אחד בלבד. למשל, ישנן מכונות קפה למשרד אשר מייצרות רק את מנת הקפה (האספרסו) כאשר יש להוסיף בנפרד את החלב, וישנם דגמים המפיקים כוס קפה מושלמת בלחיצת כפתור (כולל הקצפה של החלב ואפילו מזיגתו לפני מנת האספרסו ליצירת שכבות צבע). מבחינת העלות השוטפת, לא כל מכונה דורשת שימוש בקפסולות ייעודיות. קיימים דגמים מצוינים אשר מציעים טכנולוגיה של מכונות קפה למשרד על בסיס פולים טריים. דהיינו, המכונה טוחנת פולים קלויים על פי הזמנה, מאפשרת לשלוט בתערובת, ומספקת איכות וטריות ללא תחרות.

מכונות קפה למשרד מבית יורה – מתאים כמו סודה לאספרסו

יורה (Jura) היא חברה שווייצרית אשר מייצרת מכונות קפה למשרד ומציגה טכנולוגיה אוטומטית פורצת דרך. זהו מותג וותיק אשר מוביל את ענף מכונות הקפה מאז אמצע שנות ה-80 ודגמיו נחשבים תמיד לאיכותיים, מקצועיים, משובחים ומעוצבים. מכונת קפה למשרד מבית יורה היא מכונת קפה אוטומטית אשר מפיקה כוס קפה ארומטית בלחיצת כפתור ומכל סוג (קפוצ’ינו, אספרסו, מקיאטו, לאטה מקיאטו ועוד).

כמו כן, זוהי מכונת קפה אשר מתאימה למשרד כמו סודה לאספרסו בעיקר בזכות העובדה שהיא טוחנת פולים טריים ואיננה צורכת קפסולות ייעודיות. בעל העסק יכול לרכוש את התערובות האהובות עליו (ועל עובדיו/לקוחותיו) ולשלוט בהוצאות חומרי הגלם. בנוסף, מכונת הקפה של יורה מאובזרת היטב עם מנגנוני תחזוקה אוטומטיים כגון מערכות לשטיפה עצמית, פילטר מתקדם להתמודדות עם אבנית, מנגנון ניקוי למערכת החליטה ועוד.

לסיכום, מכונות הקפה של יורה הן מכונות הקפה הטובות בעולם, וזהו מותג שווייצרי אמין אשר מציג גם עיצוב וסגנון. נוכחותה של מכונת קפה של יורה במשרד משדרת קלאסיקה ומיועדת לעסקים שאינם מוכנים להתפשר על פחות ממושלם. בין השאר, כדאי להדגיש כי אלו מכונות קפה מעוצבות אשר זכו בפרסים היוקרתיים ביותר גם על מראה חיצוני (בקיצור, באי העסק נהנים גם מהקנקן וגם ממה שיש בו).

עם מכונות הקפה האוטומטיות שלנו תוכל ליהנות בביתך מקפה משובח ומפנק בסטנדרטים הגבוהים ביותר. Click & Drink

פולי קפה