חזרה לעמוד מאמרים

פולי קפה למכירה

בתור לקוחותינו אתם נהנים ממגוון עשיר ומובחר של פולי קפה למכירה, אותם ניתן להזמין גם דרך האתר. כידוע, טחינה של פולי קפה מעניקה הזדמנות ליהנות משלל טעמים נהדרים, המצטיינים בטריות אופטימאלית, בטעמם וניחוחם, כאשר המכונות של יורה שאנו משווקים כוללות מטחנות. לרשותכם עומד צוות מקצועי שישמח לייעץ לגבי בחירת פולי קפה שיכולים להתאים להעדפותיכם מבחינת טעמים, ניחוחות וחוזק, בין מדובר במכונה ביתית או כזו המשרתת את עובדים ובאי המשרד.

כמה דברים שכדאי לדעת על פולי קפה

כאמור, באתר שלנו ממתין לכם מבחר פולי קפה למכירה של מותגים עולמיים מובילים, וכדאי גם לבדוק פולי קפה במבצע שאנו מציעים החוסכים לכם בהוצאות. יחד עם זאת, אנו יודעים כי לא כל הלקוחות מבינים מהו ההבדל בדיוק בין סוגי פולי קפה למכירה הקיימים בשוק. לכן נשמח כאמור לתת כל מידע אם תפנו אלינו, ומעבר לכך כדאי לקרוא את השורות הבאות.

למעשה, פולי קפה הם עולם ומלואו של טעמים וארומות הנובעים מפרמטרים שונים. כך למשל, יש הבדלים בין הזנים השונים כאשר השניים העיקריים הם ערביקה ורובוסטה שעליהם נרחיב מייד. כמו כן, ההבדלים קשורים מתנאי הגידול של הקפה כגון הקרקע, הלחות, הגובה והטמפרטורות באזור, תהליך הקלייה שמבוצע עליהם, רמת האחסון ושמירה על תנאים אידיאליים, וכמובן גם הטריות – כלומר הזמן העובר מעת הקטיף ועד שהפולים מגיעים אליכם למכונה.

ערביקה ורובוסטה

הזן הנפוץ ביותר מבין פולי הקפה הוא הערביקה, שכאמור מאפייניו משתנים בהתאם לארץ, אזור ותנאי הגידול. המאפיינים העיקריים שלו הם טעם יחסית מתקתק, קרמה נמוכה, פחות קפאין ומרירות מעודנת, כאשר הפולים עצמם ארוכים ושטוחים בצבע ירוק. הזן השני הוא הרובוסטה בעל פולים יותר עגולים ובהירים, המאופיינים ביותר מרירות, בחומציות גבוהה וביותר קפאין. למרות שהערביקה יותר נפוץ מהרובוסטה הוא גם יותר יקר מפני נדרשים שהוא פחות עמיד ולכן דורש תנאי גידול יותר מוקפדים.

יחד עם זאת, חשוב להבין כי השניים הולכים ברוב המקרים יחדיו. כלומר, מרבית המוצרים הנמכרים כיום בשוק, וכך גם באתר שלנו, כוללים שילובים שונים של הרכבי רובוסטה וערביקה יחדיו. אמנם, ישנם גם פולי קפה למכירה הכוללים רק ערביקה או רק רובוסטה, אך לרוב יהיה זה שילוב באחוזים שונים עם פולים המגיעים מארצות שונות כגון ברזיל, הודו, גואטמלה, וייטנאם וכדומה.

לפרטים נוספים והזמנות

פולי קפה במבצע ניתן להזמין בקלות ובבטחה דרך האתר של חברתנו. כמו כן, אם יש לכם שאלות והתלבטויות, אם ברצונכם לקבל הכוונה מקצועית או לבצע הזמנות טלפוניות, תמיד תוכלו לפנות אלינו ב- 03-5335038.