סרטוני תחזוקה J8 twin

החלפת הפילטר

הודות לשבב RFID (זיהוי תדרי רדיו) שמותקן במכונה, הפילטר CLARIS Smart מתעד באופן רציף מידע על השימוש בפילטר, ומתריע בפני המשתמש כאשר קיבולת הפילטר נוצלה במלואה. לאחר החלפת הפילטר, הפילטר החדש מזוהה אוטומטית על ידי מכונת הקפה והמים מנותבים דרכו באופן אוטומטי.

 

הסרת אבנית

אבנית היא האויבת הגדולה ביותר של כל מכשיר שעושה שימוש במים. השתמשו אך ורק בטבליות להסרת אבנית המקוריות של JURA, המסירות אבנית בעדינות כדי להאריך את חיי מכונת הקפה שלך.

 

ניקוי המכונה

הניקוי מאריך את חיי מכונת הקפה שלכם ושומר על איכות הקפה ברמה הגבוהה ביותר. השתמשו אך רק בטבליות ניקוי מקוריות JURA, שתוכננו במיוחד לעבוד עם תוכנית הניקוי האינטגרלית שבמכונה.

ניקוי מערכת החלב

קל לשמור על היגיינה נאותה ופעולה מושלמת במערכת החלב של יחידת המזיגה הכפולה. זיכרו לנקות את מערכת החלב כל יום במישה והכנתם משקאות עם חלב. זה לוקח רק כשתי דקות! השתמשו אך רק בטבליות הייחודיות לניקוי מערכת החלב מתוצרת JURA. 

שינוי הגדרות

התאימו בקלות הגדרות שונות, כמו ההגדרות של המשקאות השונים כדי להתאים אותם באופן מדויק לטעמכם האישי, או שינוי הגדרות שונות בתא הטייס – למשל מספר מסכי ההתחלה או זמן הכיבוי.

שימוש אופטימלי ב-J8 שלכם

גלו כיצד להשתמש ולטפל בצורה הטובה ביותר ב-J8 שלכם. יישום העצות האלה יאפשר לכם לשמור על היגיינה נאותה של המכונה וליהנות תמיד מכוס הקפה המושלמת. 

 

ההקצפה הממותקת

הפונקציה Sweet Foam מוסיפה לחלב המוקצף  סירופ במהלך ההכנה, ומעלה את הפינוק לרף  חדש לגמרי. באמצעות בחירת סוג וכמות הסירופ, תוכלו להתאים אישית את הטעם והעוצמה כך שיתאימו להעדפות האישיות שלכם.