| חדש חדש! מכונות מחודשות במחירים מוזלים! לחץ כאן! | הגיע מלאי מצומצם של פילטרים. עקב כך הוגבלה הרכישה ל- 1 לכל לקוח | עקב מחסור בטבליות ניקוי החלב, הוחזר למלאי הנוזל המוכר

[X]
סל הקניות שלך ריק כרגע.

מכונות קפה לעסקים

מחפש מכונות קפה מקצועיות, איכותיות ואמינות ? מבחר מכונות קפה מקצועיות לשוק המוסדי/מסחרי, מכונות קפה אוטומטיות שתספקנה עשרות ספלי קפה ליום באיכות בלתי מתפשרת, בהכנה פשוטה וידידותית למשתמש.

מכונת קפה מקצועית

מכונת קפה מקצועית, אשר יודעת להכין אספרסו או הפוך ולספק את החוויה המדויקת של כוס משקה משובחת כמו בבית הקפה, איננה עוד חלום של “משוגעים לדבר” בלבד. ההתפתחות המדהימה בתחום, הן מבחינה טכנולוגית והן מבחינת מודעות בקרב הצרכנים, הולידה עולם מופלא של מכונות קפה אוטומטיות לכל דורש. כעת, הבה נבין בקצרה מהם המרכיבים החשובים שיש להכיר בעת בחירת מכונת קפה מקצועית ומה מבדיל דגמים מסוימים מאחרים.

מכונות קפה מקצועיות – קווים לדמותה

מכונות קפה מקצועיות נמצאות עמנו מאז תחילת המאה ה-20 (ויש אשר מסמלים את היוולדו של הטרנד כבר בסוף המאה ה-19). אולם, רק בשנים האחרונות, התופעה הצליחה לשבור את המחסומים המסורתיים ולהיכנס אלינו לבית ולמשרד. בעיקרון, מכונת קפה מקצועית היא מכונה אשר יודעת להפיק כוס אספרסו ארומטית בקלות ובלחיצת כפתור. עם זאת, בכך לא תם העניין. כיום, מכונות קפה עושות הרבה יותר. למשל, ישנן מכונות אוטומטיות אשר מסוגלות גם להקציף חלב, למזוג אותו לכוס, ולייצר קפוצ’ינו אמיתי. כמו כן, קיימות בשוק גם מכונות אשר טוחנות בעצמן את הפולים ואינן צורכות קפסולות ייעודיות.

לכך יש להוסיף כמובן את האפליקציות החדשות אשר הוטמעו במכונות ומשפרות כל הזמן את חוויית הקפה. למעשה, מדובר במשחק עדין בין טכנולוגיה וקדמה מכאן, לבין מרוץ בלתי פוסק אחר הטעם האותנטי והמסורתי ביותר מכאן.

מכונות קפה מקצועיות מבית יורה – איכות שוויצרית אוטומטית

יורה (Jura) היא מותג שוויצרי אשר מאחוריו אחת החברות המובילות בענף מכונות הקפה המקצועיות. מכונותיה של יורה ידועות בעיקר בשל היותן מכונות קפה אוטומטיות לחלוטין. קרי, בלחיצת כפתור בלבד, וללא כל עיכובים מיותרים, מכונת קפה אוטומטית של יורה מסוגלת להפיק כוסות קפה בשלל סגנונות. בזכות מערכת פנימית מתוחכמת של מקציף חלב Built In, ואפשרויות תכנות ידידותיות למשתמש, מכונת הקפה של יורה מפיקה בקלות לא רק אספרסו אלא גם מקיאטו, קפוצ’ינו, לאטה מקיאטו ועוד.

על מנת להאריך את חייה של המכונה, כל הדגמים של יורה מאובזרים היטב עם פילטרים מתקדמים להתמודדות עם אבנית וקורוזיה, מערכות שטיפה עצמאיות למערכת החליטה ולפנים המכונה, ואפליקציות אוטומטיות להכנת כוסות קפה המונעות התעסקות מיותרת שעלולה לפגוע במכשיר.

יתרון בולט נוסף של מכונות הקפה של יורה קשור לעובדה שהמכונות פועלות על פולים טריים בלבד. דהיינו, אין צורך לרכוש קפסולות למכונת קפה והצרכן נהנה מקפה אשר מוכן מתערובות שנקנו בהתאם לטעמו והעדפותיו. יורה מייצרת אפילו דגמים של מכונת קפה מקצועית עם שתי מטחנות (המאפשרים התאמת בלנדים ברמה אישית). השימוש בפולים הטריים נחשב ליתרון אדיר לא רק מבחינת מניפת הטעמים האופציונאלית אלא גם בשל טחינה ספציפית בכל מזיגת כוס קפה. שימו לב, אפילו כאשר אתם שותים הפוך בבית הקפה השכונתי שלכם, סביר להניח שהפולים לא נטחנו בזה הרגע (ולעיתים אף נטחנו יום קודם לכן). יורה מייצרת אפוא מכונות קפה ביתיות אשר מסוגלות “לעקוף בסיבוב” גם את החוויה של בית הקפה.

סדרת מכונות הקפה, IMPRESSA X המקצועית עוצבה במיוחד כפתרון למשרדים גדולים ולספקים של שירותי מזון:

לוח תצוגה חכמה, אפשרויות לתכנות אינדיבידואלי, מיכל מים ומיכל אשפה גדולים במיוחד.

פולי קפה