| חדש חדש! מכונות מחודשות במחירים מוזלים! לחץ כאן! | בקרוב מאוד נציג דגם חדש! ENA4!

[X]
סל הקניות שלך ריק כרגע.

מכונת קפה אוטומטית

למה עדיפה מכונת קפה אוטומטית?

בשוק המקומי מוצע מגוון רחב מאוד של מכונות קפה בעלות פונקציות ויכולות שונות, אותן ניתן לסווג לפי קריטריונים שונים. אחד הקריטריונים הבסיסיים ביותר הוא של מכונות ידניות, מכונות חצי אוטומטיות ומכונות אוטומטיות. במכונות ידניות, חובב הקפה המושבע ואוהב הטקסים ישקיע זמן לא מבוטל בהכנת הכוס המושלמת. במכונות חצי אוטומטיות ההתעסקות הרבה יותר נמוכה, אולם המכונה איננה טוחנת את הפולים, מודדת את כמות המים ועוד. לעומת זאת, מכונת קפה אוטומטית מקטינה למינימום את ההתעסקות לפני, במהלך ואחרי הכנת הקפה והיא מקנה מספר יתרונות משמעותיים ללקוחות פרטיים, למשרדים ולעסקים.

 

יתרונות בולטים של מכונת קפה אוטומטית

יש כמה סיבות טובות להעדיף מכונת קפה אוטומטית לבית או למשרד. קודם כל מדובר במכונות שבהן הכנת הקפה היא הכי קלה, פשוטה, נוח ומהירה, עם מינימום התעסקות ולכלוך. המכונה יודעת להכין מגוון רחב של משקאות קפה מצוינים אשר חלק מהם כרוכים בלחיצה אחת בלבד על כפתור. מלבד את סוג המשקה, כמו קפוצ’ינו, הפוך, אספרסו וכדומה, אפשר גם לבחור את רמת הטחינה של הפולים, את הטמפרטורה, את חוזק הקפה ועוד. במידה שמדובר במכונה בעלת מטחנה אינטגראלית, כמו במכונות של JURA השוויצרית, הרי שטחינת הפולים מתבצעת ממש לפני החליטה, וכך מתקבל קפה טרי לחלוטין עם ארומה עשירה ובלי חומרים משמרים – כפי שקיים למשל במכונות על קפסולות.

 

דוגמא למכונת קפה אוטומטית מומלצת

יש עוד מגוון רחב של יתרונות המגולמים במכונת קפה אוטומטית, עליהם נשמח לספר לכם אם תפנו אל הצוות המקצועי של חברתנו. כעת ברצוננו להכיר לכם מכונה אחת מומלצת מיני רבות שאנו מציעים. מדובר במכונת ENA 8 המרשימה שיודעת להכין שלל משקאות קפה מפולים שנטחנו ממש עכשיו, ולא מקפה טחון ששמור בקפסולות. זוהי מכונה קומפקטית, יפהפייה ופשוטה לספל יחיד, בעלת ביצועים מעולים ואיכות משובחת של משקאות. למכונה יש מסך TFT בגודל 2.8 אינטש וכן לוחות תפעול ברורים ונגישים, ההופכים את השימוש לקל במיוחד. היא בעלת עיצוב מרהיב בהשראת כלי קריסטל יוקרתיים, ויכולה לעמוד בכל מקום בזכות מימדיה הקומפקטיים. בזכות תהליך המיצוי בפעימה מגיעה הארומה של האספרסו למקסימום האפשרי, ובזכות טכנולוגיית הקצף המעודן אתם נהנים מחלף מוקצף אוורירי לקפוצ’ינו שלכם. ללא ספק, בחירה מצוינת!

 

לפרטים נוספים, המלצות והכוונה מקצועית בנושא, אנו מזמינים אתכם לפנות אל נציגי חברת י. פפר בע”מ בטלפון 073-7599-417.

 

פולי קפה