| חדש חדש! מכונות מחודשות במחירים מוזלים! לחץ כאן! | בקרוב מאוד נציג דגם חדש! ENA4!

[X]
סל הקניות שלך ריק כרגע.

איך מזהים קפה איכותי ?

מכונת קפה תמיד עושה את הרושם שיוצא ממנה קפה יותר טוב מכל השאר, אבל איך באמת אפשר לדעת האם הקפה אכן טוב? על פי הריח? המרקם? הארומה? או שיכול להיות שהפולים הם בכלל מה שקובע את טיב הקפה במכונה? כמו כן, ידוע שגם הטמפרטורה ורמת הלחות קובעים את רמת האיכות של הקפה. אז מהי באמת התשובה לשאלה איך מזהים קפה איכותי? בפעם הבאה שהספל שלכם מתמלא במשקה המפורסם והנצרך בעולם, מומלץ כי תשימו לב לפרטים אלו ותדעו בדיוק מה אתם שותים ואם יש טובים יותר או פחות.

מהם הפרמטרים לזיהוי של קפה איכותי?

קפה נחשב לאחד המשקאות הפופולאריים ביותר בעולם וניתן למצוא מגוון רחב של סוגי קפה ברחבי הארץ והעולם. הקפה הפך להיות כל כך פופולארי שאמצעים הקשורים אליו כמו מכונות קפה הפכו להיות מוצר חובה בכל בית ובכל משרד. כדי לזהות קפה איכותי יש לקחת בחשבון את הפרמטרים הבאים: קלייה, טחינה, בישול וחימום וכן התחשבות בזני הקפה ובמותגים מוכרים של קפה לטעמכם.

  • קליית קפה – קפה איכותי עובר קלייה של הפולים ממנו הוא עשוי בטמפרטורה המכונה ובזמן הנכון. מרבית האנשים לא יתעסקו בקלייה של פולי קפה בביתם, אך מותגים מובילים של קפה יספקו פולים שנקלו בצורה הטובה והמתאימה ביותר לסוגי הפולים מהם הקפה מיוצר.
  • טחינת הקפה – ישנה חשיבות רבה לטחינה נכונה של פולי הקפה וזאת מכונות קפה מסוימות יודעות לעשות בצורה טובה ובאיכות נפלאה. באופן זה תוכלו לקבל את הקפה שלכם טרי וטחון בדיוק כמו שאתם אוהבים.
  • בישול הקפה – לאחר שלב הקלייה והטחינה מגיע שלב הבישול של הקפה שצריך להיעשות בטמפרטורה מדויקת של מים. מכונת קפה מקצועית תדע לעשות זאת בצורה הטובה ביותר ולספק את הבישול הנכון של הקפה כך שיצא איכותי בכל היבטיו, גם בריח, גם בטעם וגם במרקם.
  • חימום החלב – לא כולם אוהבים לשתות קפה עם חלב אבל אלה שכן צריכים לחמם את החלב בצורה הנכונה, מה שהופך את הקפה למוצלח. כיום לא כל מכונת קפה מגיע עם אופציה של חימום חלב ויש לרכוש אחת שמאפשרת את חימום החלב בצורה מדויקת.
  • זני קפה ומותגיו – קפה איכותי יכול להגיע מכמה זנים מובחרים ולהיות משווק על ידי כמה מותגים ולכן כל אחד צריך לנסות ולבחור את הטעם האיכותי שהוא מעדיף והכי טוב עבורו. כמו כן, מכונות קפה יכולות לעבוד בצורה שונה ויש להתאים את המוכנה אל סוג הקפה שאתם אוהבים במידה ויש לכם היכרות מוקדמת עם הנושא.

קפה איכותי וטעים מבית יורה

פולי קפה