חזרה לעמוד מאמרים

יתרונות מכונות קפה אוטומטיות

קפה כיום אינו רק משקה; הוא הפך למוקד של תרבות שלמה בתחום הלייף-סטייל. הכנת ושתיית הקפה הינה חוויה רב חושית המשתפת טעמים המעוררים את הלשון, ניחוחות של פולי קפה שהרגע נטחנו ונחלטו ומרקם הקרמה הקטיפתית המלטפת את השפתיים.

מכונות קפה הן כבר מזמן לא רק נחלתם של בתי הקפה. כיום ניתן למצוא מכונות קפה גם בבתים ובמשרדים, והן הופכות את חווית הקפה לפינוק יומיומי.

במשרד, פינת הקפה נתפסת כאחד הבונוסים הגדולים ביותר בעבודה והיא “הפינה החמה” ומרכז העניינים. שיחה על כוס קפה טוב יכולה להפיג מתחים, ליצור גיבוש ולסייע בפתרון בעיות.

בבית, מכונת הקפה מאפשרת לך להכין את הקפה בדיוק כמו שאתה אוהב ומתי שמתחשק לך הודות למכונות הקפה האוטומטיות, ההכנה היא פשוטה, קלה ועם מינימום לכלוך והתעסקות. מכונות הקפה האוטומטיות מכינות מגוון משקאות קפה משובחים, חלקן אף בלחיצת כפתור אחת בלבד. ניתן לבחור את סוג המשקה (אספרסו, קפוצ`ינו, הפוך ועוד), חוזק הקפה, הטמפרטורה ודרגת הטחינה של פולי הקפה. הודות למטחנה האינטגרלית המובנית במכונה, הפולים נטחנים ממש רגע לפני החליטה, והתוצאה היא קפה טרי, בעל ארומה עשירה וללא כל חומרים משמרים (כמו למשל, במכונות הקפסולות).

תכונה לא פחות חשובה עבור לאוהבי הקפוצ’ינו הקיימת במכונות הקפה האוטומטיות היא הקפוצ’ינטור להקצפת החלב. מכונת קפה אינה מושלמת באמת ללא מקציף חלב.

ואחרון חביב ולא פחות חשוב – אין ספק שלרב האנשים אין לא את הזמן ולא את החשק להשקיע בהכנת הקפה כפי שמשקיע בריסטה בבית קפה. במכונה אוטומטית לבית או למשרד ניתן להכין אפילו עד 200 ספלים ביום של קפה מעולה במינימום זמן, בכמה לחיצות כפתור, ומבלי שיהיה צורך לנקות שאריות של קפה טחון שהתפזרו על משטח העבודה.

במבחר הקיים של מכונות הקפה מככבות מכונות הקפה האוטומטיות של יורה, המיוצרות בשוויץ. יורה ישראל משדרגת את המטבח או את המשרד שלך עם מכונות קפה אוטומטיות וידידותיות למשתמש, המכינות קפה לאטה, אספרסו וקפוצ’ינו באיכות המשובחת ביותר, המגוון הרחב של מכונות אוטומטיות מבטיח התאמה מלאה לצרכים האישיים או לסוג העסק.

מכונות הקפה של חברת JURA השוויצרית ידועות בעולם כולו כחדשניות והאיכותיות ביותר, ומתאפיינות ב: