חזרה לעמוד מאמרים

אביזרים למכונת קפה

מחפשים אביזרי קפה למכונה ביתית, משרדית או מקצועית? אם כן, דרך האתר של חברתנו תוכלו להזמין קשת רחבה של אביזרים למכונת קפה אשר ישדרגו את חוויית ההכנה ואת הטעמים, ויעשו זאת באופן קל, נוח ומהיר בתור חברה העוסקת מזה שני עשורים בייבוא ושיווק מכונות הקפה המעולות של ג’ורה, עם מעגל לקוחות נרחב מהמגזר העסקי והפרטי, עימנו תוכלו להיות בטוחים ברמתם של אביזרים הנרכשים דרך האתר. בנוסף, לרשותכם עומד צוות מקצועי שתמיד ישמח לייעץ ולהכווין לרכישה נכונה של אביזרים למכונת קפה, התקנתם במידת הצורך ולשימוש יעיל ונכון בהם.

שורה ארוכה של מוצרי איכות

כאמור, דרך האתר של חברתנו תוכלו להזמין מגוון אביזרי קפה ברמה הגבוהה ביותר. בין היתר, תוכלו להזמין מאיתנו טבליות לניקוי אבנית, מסננים, ערכת צינוריות חלב עם ציפוי שרשורי מנירוסטה, קפוצ’ינטור ידני, קפוצ’ינטור אוטומטי, מחמם כוסות, מיכל לחלב מזכוכית, מקרר לחלב, מיכל תרמי מנירוסטה, קפוצ’ינטור חצי אוטומטי, ואפילו מקרר חלב משרדי בנפח 8 ליטר.

כל המוצרים הינם מוצרי איכות שנבחרו על ידינו בקפידה ועומדים בשורה הראשונה של אביזרי קפה בעולם. כך לדוגמא, מקרר חלב בצבע שחור שאנו משווקים הינו מיכל קירור בקיבולת של 0.6 ליטר העשוי מנירוסטה. זהו מיכל קירור נטול CFC שיכול להביא לקירור על עד 25 מעלות מתחת לטמפרטורת החדר. הטמפרטורה האופטימאלית לשימור חלב היא 4 מעלות, ובעת ההגעה לנקודה זו הטמפרטורה נשמרת ברציפות וכך החלב אינו מתקלקל או קופה. מדובר במקרר קומפקטי ובעל עיצוב מודרני יפהפה המשלים את זה של מכונות הקפה של ג’ורה. ניתן לאחסנו במקרר, לנקות אותו בקלות ולמלא אותו מחדש בקלות רבה.

לפרטים נוספים והזמנות

אביזרים למכונת קפה ומוצרי אחזקה ניתן להזמין בקלות ובבטחה דרך האתר של חברתנו. כמו כן, אם יש לכם שאלות והתלבטויות, אם ברצונכם לקבל הכוונה מקצועית או לבצע הזמנות טלפוניות, תמיד תוכלו לפנות אלינו ב- 03-5335038.